| Sorina12 a întrebat:

Hei! vreau sa ma fac reprezentat Lady, s. ce spuneti? se merita? dar am o mica problema, adresa din buletin nu ar fi aia la care locuiesc. cum as face cu livrarea atunci? si bani, cum i-as pune, la banca sau prin posta? Vreau sa precizez ca sunt si minora!

Funda! Fara raspunsuri rautacioase!

Răspuns Câştigător
| OanaMada a răspuns:

La lady`s sunt reduceri destul de mari
dar depinde de suma de bani.Cu cat comanzi de mai multi bani cu atat ai reduceri mai mari.
Coletul il primesti in 2 zile lucratoare prin curier rapid.Nu trebuie adresa de pe buletin.Cand dai comanda poti sa precizezi adresa, si coletul iti va veni la adresa respectiva.
Nu are nici o importanta ca esti minora, iar bani ii vei plati pe loc atunci cand iti va veni coletul.
Sper ca te-am ajutat, daca mai ai nelamuriri nu ezita sa ma intrebi happy

| Sorina12 explică (pentru OanaMada):

Scuza-ma ca te deranjez, ma inscriu pe numele lui mama? eu sunt minora

| OanaMada a răspuns (pentru Sorina12):

Nu e nimic ca esti minora, la fel eram si eu cand m-am inscris.