| Viviana111 a întrebat:

Heii TPU! Am avut un cos si acuma am coajba. Ce sa fac ca sa nu mai am coajba? Azi e joi eu pana luni vreau neaparat sa scap de ea! Cum sa scap de ea?

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Luni incepe scoala.SCOALA! Nu te duci la club sau la vreo petrecere, ci la scoala.Ce daca ai un cos? Sau coaja? Nu ai ce sa-i faci, da-te luni cu o galeata de font de ten pe fata si o tona de pudra si gata, nu se mai vede...

| T0T a răspuns:

Astepti...Nu o rupe ca va fi cam acelasi lucru ti se va face iar coaja.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Stiu,din propria experienta!big grin