| iiUser20 a întrebat:

Nu am folosit niciodata epilatoarele si as vrea sa incerc unul, in mod special m-ar interesa unul care smulge parul. Cine stie, cine a folosit, imi poate spune si mie o firma?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dupa parerea mea cele de la Braun sau Philips sunt cele mai bune.

| darrio2007 a răspuns:

Adica te intereseaza epilatoarele care smulg parul. De ce crezi ca le spune epilatoare? Tocmai pentru ca smulg parul. Recomand tot ce este din gama Braun. Cam scumpe dar merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Braun, merge bine, insa il prefer pe cel cu ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braun si Philips super bune

| Lola05 a răspuns:

Toate smulg părul laughing) Dar sincer îți recomand epilarea cu ceară, caldă sau rece. Doare mai puțin, smulge mai eficient. Epilatorul rupe firele de păr. Și eu am fost tentată să-mi cumpăr, dar după ce l-am folosit pe al unei prietene de câteva ori m-am lăsat păgubașă sad Sunt rezistentă la durere defel, dar porcăriile astea de epilatoare mă scot din minți.

| Blackrose4 a răspuns:

Braun. Sunt cele mai bune, după părerea mea.

| MissSunshine24 a răspuns:

Eu folosesc Philips de peste un an si mi se par foarte bune