| Vero1 a întrebat:

Hey. Vara asta am de gand sa slabesc in jur de vreo 6-7kg. Asa ca am de gand ca in fiecare seara sa merg sa ma joc cu mingea sau sa alerg in jur de vreo 1h30min si sigur, sa renunt pe cat se poate la paine, duciuri si mancaruri grase. Credeti ca am vreo sansa sa scap de acele kg? Voi ce sfaturi imi mai dati

Răspuns Câştigător
| ColoredLove a răspuns:

Un sfat: infasoara-te in folie de aluminiu sau de plastic si stai la soare cat de mult. are efect de sauna si o sa dai foarte repede jos kg. da poti sa slabesti atat. Funda?

4 răspunsuri:
| darkangel_7824 a răspuns:

Da sigur ca ai sanse, da vezi nu te supraincarka deodata ca mai apoi iti va fi greu, incepe de la putin la mai mult, de la usor la mai greu... eu vara trecuta am slabit de la 67 la 58 de kg in timp de 1 si jum in asa mod... succese si tie

| KidDu` a răspuns:

Normaal. Sportul e cel mai bun. Succces :*!

| MaslinutaAmara a răspuns:

Eu crd ca sigur veu reusi dar te sfatuiesc sa renuti la carne nu la mancare gatita si mananca la ore fixe eu asa am scapat in2 saptamani de 10 kgsiii fara dulcuribig grin succeshappy

| andreii2 a răspuns:

Cred ca vei slabi daca faci asta in fiecare zi, dar daca mananci ce nu trebuie muncesti degeaba.
Cel mai bine este sa-ti faca cineva(specialist) un program si un regim. E cea mai buna solutie.Noi ne putem da cu parerea dar numeni nu se pricepe foarte bine.
Totusi daca vrei sa faci singura.mananca putin, si bea multa apa in timpul antrenamentului.

Succeswinking