| AdamLevine a întrebat:

Salut All.Am si eu o intrebare de mult timp caut o tunsoare is nu prea gasesc probabil ca nici eu nu stiu ce vrea. Dar da stiu vreau ceva in genul Lui Justin Bieber.Cum as putea explica la frizer?

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Mergi si zi'i sa te tunda FRANJURAT. Frizura lui Bieber se numeste fringe (cauta pe gugal daca nu crezi) sau franjurat in romaneste.

| apaplata_7449 a răspuns:

Scoti o poza cu el la imprimanta sau ii spui ca sa te tunda mai lung si sa vina pe fata putin intr-o parte dar sa nu se vada cararea.

| Zenithf a răspuns:

Dap, cum o zis astilati doi dinaintea mea... firar sa fie, cand este o intrebare usoara nu ajung niciodata primul. :-\

| Madalina_5058 a răspuns:

Scoate la imprimanta sau baga pe telefon o poza cu Justin Bieber in care i se vede freza mai bine si spune-i frizerului sa te tunda asa. Sper ca te-am ajutat.

| Lαααα a răspuns:

Crezi ca coafeza nu stie cine e Justin Bieber sau qume tuns?

| AdamLevine explică:

Multumesc mult:*. Bafta all