| Sheili a întrebat:

Ce pot minca sau face ca sa mai pun niste kg pe mine, deoarece sunt slabuta si inca o intrebare cum imi pot ingrasa pieptul sunt slaba si mi se vad putin oasele la piept nu e chiar infiorator e doar asa putin se vad asa ca ajutor va rog promit fundita la cel mai bun raspuns! Cel care ma poate ajuta cu sfaturi in fiecare zi prim mesaje ii voi multumi anticipat eu vreau adica sa mi fie ca un porfesor de ingrasare big grin nu glumesc va rog ajutor!

15 răspunsuri:
| Sheili explică:

Nu stiu dar si mie mi se pare exagerata mincare in mine incape doar putin si apoi nu mai pot dar tu spuneai si de vomitat off urasc mi-e frica cind fac aceasta chestie!

| vladut7373 a răspuns (pentru Sheili):

Eu vorbeam sa mananci cat poti nu exagerat eu doar tiam spus pararea mea

| Sheili explică:

Dar poate cineva sa-mi dea sfaturi in fiecare si eu ii raspun astfel ii spun daca m-am ingrasat ceva de genul va rog nu am timp sa plec la doctor a dar de ce sunt slaba la piept? mai jos de git putin e o boala?

| vladut7373 a răspuns:

Multee chestii nesanatoase de exemplu : cartofi prajziti, hamburgari, dulciuri cat mai multe chestii grase, sunca mult zahar sucuri din plic cu acizi, cum am mai zis cartofi prajiti si hamburgari pana nu mai poti si incerca sa nu vomiti ca altfel se duce toata mancarea aaa da si mai mananca pizza cu salam prajit cu mult kekhup

| madu1295 a răspuns (pentru vladut7373):

Astea mai mult rau iti fac! tongue Asta nu-i o varianta.

| vladut7373 a răspuns (pentru madu1295):

Pai da dar a zis ca vrea sa se ingrase deci... astea te fac balon daca mananci vreo 1 luna mereu din astea

| madu1295 a răspuns (pentru vladut7373):

Stiu, insa tie ti se pare normal sa mananci chestiile astea? Parerea mea e ca asta mai tarziu dauneaza! Am inteles conceptia ta, insa eu doar am zis ca nu mi se pare normal. happy

| vladut7373 a răspuns (pentru madu1295):

Stiu ca nu este normal dar...

| madu1295 a răspuns (pentru vladut7373):

Ti-am zis, am inteles ce-ai vrut sa zici! tongue

| madu1295 a răspuns:

Tot sportul e baza la o adica! Nu te indopa ca mai rau iti faci, daca tu la ora de sport de la scoala, practici un joc, rugby, volei tra la la, sigur o sa se remedieze situatia!batting eyelashes

| Sheili explică (pentru madu1295):

Adica ar trebui sa practic un sport? ar ajuta fitnesul?

| madu1295 a răspuns (pentru Sheili):

Da, foarte mult chiar! happy

| DoodyAlexx a răspuns:

Practica un sport, exercitii fizice, sa vezi atunci ce pofta de mancare ai :d

| Alinush6 a răspuns:

Mananca multe preparate cu calorii peste nr de calorii de care ai nevoie zilnic... dulciurile sunt cele mai sigure daca vrei sa te ingrasi dar nu abuza ca s-ar putea sa dai in diabet sau mancaruri in mult ulei si carne (dar nu carne de pui sau peste deoarece aceasta e cea mai slaba in calorii si nu pui prea mult pe tine) si pastele fainoase sau painea multa ingrasa si nici nu trebuie sa fumezi (daca fumezi te lasi si o sa vezi cum iei in greutate) a si incearca sa nu te stresezi sau sa depui prea mult efort (sa alegi sau sa faci exercitii).

| EvolutionDeejay a răspuns:

Add la oracol19
ea va sti sigurwinking. sper sa te ajute