| catalinnnna a întrebat:

Spuneti'mi un set de exercitii. ca sa dezvolt musculatura la picioare pentru a astupa parantezele, si pentru a le ingrosa un pic(sunt cam slabute).:**

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
aceeasi problema o am si eu laughing
eu ma voi duce la sala sa fac exercitiithinking
daca ajuta cu ceva iti voi zice insa cum imi spun si mie ceilalti: intre timp mananca din 3 in 3 ore insa putin ca sa pui si carne pe tine(asta mi-a spus doctorul). Insa eu zic ca daca urmezi ce ti-am zis eu + sa mergi la sala o sa aratam cu toate de nota 11:XsmugPup:*

| Be12345 a răspuns:

Aceasi problema o am si euhee hee
si pe mine m`ar interesa blushing
:* sper sa primesti raspunsuri bunehappy

| Onio a răspuns:

In primul rand mie personal imi plac "parantezele" la o fata :P

Dar aici nu este vorba de mine, asa ca ai aici un link de youtube cu exercitii pentru picioare foarte bun http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4

Si mai ai si o pagina de aerobic unde gasesti cam tot ce doresti http://www.homeaerobic.com/

Spor la miscare :)