| AndreeaCristina1992 a întrebat:

V-ați dat cu lapte Demachiant doina cu lănțișor de matca? V-au aparut coșuri?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Laptele demachiant se maseaza pe pielea murdara uscata apoi se clateste cu apa din abundenta. Apoi se foloseste un gel de curatare bland (eu folosesc Cerave) pentru a se indeparta si ultimele reziduuri. Apoi iti dai cu o crema noncomedogenica (care nu blocheaza porii). Daca faci asta nu are cum sa-ti apara cosuri

| zurick a răspuns (pentru Furnicuta000):

Ba are laughing perfect de acord cu rutina, dar sunt produse şi produse şi reacții diferite la persoane cu anumite sensibilități.
Rutina de skincare e pe încercare şi eroare până găseşti ce ți se potriveşte.
Cerave e un produs safe fără prostii şi mult iubit şi recomandat ( mai ales dermatologi ), dar am avut reactie urâtă şi de la el.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru zurick):

Ma refer ca sunt slabe sanse sa apara cosuri de la produse daca le folosesti corect. Asta daca nu e ea ghinionista.

| Goddessss a răspuns:

Nu mi au apărut, dar nu prea îmi place produsul acela