| marinol716 a întrebat:

Cum pot descoperii daca ma pasioneaza ceva foarte mult incat toata cariera mea sa se bazeze pe asta. In cazul meu este vorba de actorie. Am 14 ani si sunt foarte pasionata de actorie si teatru. As vrea ca toata cariera mea sa se bazeze pe asta, dar nu stiu inca cum sa incep. Mai vreau de asemenea sa joc in filme de mica, dar nici asta nu stiu cum sa o fac, neprovenind dintr-o familie de actori. Imi puteti da si mie va rog frumos un sfat?

Răspuns Câştigător
| ABCD122 a răspuns:

Fundita happy?

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Uite:
Primul pas> este sa dai la un liceu de arte
Pasul al 2-lea> Termini liceul, dai Bacul si il iei cu nota cat mai mare
Pasul 3> In vara se fac admiteri la Facultatile din Los Angeles -aka L.A-, iti faci CD, nota de bac, dai examenele de admitere *nu sunt grele*, apoi intri acolo. Faci facultatea acolo unde este minunat si esti asigurata cu un job: ori teatru, ori actorie.

In rest, sper sa te vad actrita peste cativa ani! Bafta!

| marinol716 explică (pentru ABCD122):

Mersi mult! happy

| ABCD122 a răspuns (pentru marinol716):

Fundita happy?