| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa stiu si eu ce studii sunt necesare pentru a deveni broker? sunt in clasa a 8-a si nu am fata de programator, ( M.I. ) dara de Stiinte Sociale as avea, dar vreau sa stiu de pe ce profil se pleaca. MS anticipat. Scz daca categoria este gresita, mi se pare cea mai logica.

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Mate-info, de aici se pleaca pentru tot ce e legat de calculatoare.
Si stai prost cu logica. Apropo, iti trebuie si-o logica sanatoasa sa devi programator.laughing

| GoldandSilver a răspuns:

Du-te la profil real la care crezi tu ca esti cel mai bun: la mate-info sau la stiinte ale naturii. Daca te duci la stiinte sociale o sa-ti fie ceva mai greu. Funda?

| AlexStefan1 explică (pentru GoldandSilver):

La SN vreau sa optez.

| GoldandSilver a răspuns (pentru AlexStefan1):

Perfect, n-ai sa regreti!

| AlexStefan1 explică (pentru GoldandSilver):

Sa speram big grin