| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt cam mic sa ma interesez de asta (11 ani cls a V-a) dar cand o sa fiu "mare,, as vrea sa fiu Detectiv Criminalist, as vrea sa ma interesez ce facultate imi trebuie si la ce trebuie sa invat mai mult! Fundita
P. S. : Nu vreau raspunsuri gen: "viseaza in continuare" sau "mai ai de asteptat" vreau sa invat de mic ca, cand voi fi "mare" sa stiu

Răspuns Câştigător
| FlorenceVi a răspuns:

La Drept sau Academia de Politie. Trebuie sa inveti la biologie, chimie si romana (intensiv).

5 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Aaa! Si apropo! Azi am intreba-o pe o profa despre Academie si examenul de admitere consta in: gramatica, engleza si istorie!
Tre' sa stii istorie multa.

| FlorenceVi a răspuns:

Proba eliminatorie mai este si sportul!

| XDarkAngel a răspuns:

Buna! la Academia De Politie sau La Drept, si trebuie sa stii romana, limbi straine si logica.
sper ca te-am ajutat, baftawinking.

| zxzx a răspuns:

Criminalistica

| Vreoproblema a răspuns:

Cauta pe net!