| Raspundebine2 a întrebat:

Salut TPU! Am voie sa imi scriu in CV calificarile din vietile anterioare?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Da, dar nu le trece pe toate daca nu ai o explicatie buna pentru ele. Am patit sa fiu refuzat pentru un job la Apple pentru ca am fost postelnic in secolul XVI, dar apoi in urmatoarea viata am fost doar logofat si n-am putut sa explic de ce am trecut la o pozitie mai joasa, in ciuda faptului ca am acumulat karma pozitiva. Asa m-au prins ca luasem mita de la hatmanii de la sud de Dunare.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce calificari ai mai avut? Gladiator sau impăratul Romei?

| Lupică27 a răspuns:

Bineinteles, eu am scris in CV ca am fost Vlad Tepes si dupa am fost angajat la psihiatrie ca pacient.

| Ciprian09 a răspuns:

Nu mai fumați salcâm!?

| Miaomg a răspuns:

Eu am făcut-o și nu m-au crezut că am fost batman

| gabicoo a răspuns (pentru Miaomg):

Poate dacă le spuneai că ai fost Beat Man te credeau. Dar se pare că locul este deja ocupat de către fostul premier Tudose.

| Lupică27 a răspuns (pentru Miaomg):

Eu te-as fi crezut, eu de exemplu am fost Vlad Tepes!