| DuckDodgers0 a întrebat:

Vreau sa ma angajez in alt judet si imi trebuie stramutare sau adeverinta de flotant, cum as putea obtine daca nu cunosc pe nimeni in judetul respectiv si nici nu intentionez sa ma mut acolo, deoarece imi permit sa fac naveta? Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In loc de adeverinta de flotant dai adresa ta si mentionezi ca poti sa faci naveta.

| zilog a răspuns (pentru Bula):

Legal asa doar pentru noi sa stii ca este limita de km sau de timp de unde poți sa faci naveta ( prietena mea este si inspector resurse umane așa spune ea că nu poți face naveta mai mult de 1 ora sau 100 Km)

1 răspuns: