| Liviu321 a întrebat:

Salutare! A lucrat sau lucrează cineva in optica medicala mobila? Am o ofertă și vreau să știu când ajungeați acasă, adică când terminați programul, dacă erați mulțumiți de câștig și ce credeți că ar trebui sa mai știu.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Optica medicala mobila?

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

Se pare ca există.

| sadrian46 a răspuns (pentru darrio2007):

Există ce, că nu înțeleg.
Sunt cabinete medicale de oculiști, care se deplasează periodic în orașele mari, iau cu ele aparatură, închiriază un spațiu pe câteva zile,, fac publicitate, oferă anumite reduceri la rame de ochelari sau alte facilități, consultă clienți și apoi trimit ochelarii comandați la clienți. La asta se referă?

| Liviu321 explică (pentru sadrian46):

Aproximativ așa! As fi preferat să îmi răspundă persoane care au lucrat sau și cunoscut pe cineva care a lucrat in domeniu și știu despre ce e vorba.

| sadrian46 a răspuns (pentru Liviu321):

Pentru ca să îți răspundă asemenea persoane, ele ar trebui să fie membri TPU, active. Dacă ele nu sunt pe TPU, nu ai cum să primești răspuns de la ele. Astfel încerc să te ajut eu. Astfel, este un cabinet medical de oculist mobil, la care lucrează medici specialiști. Dacă nu ia această calificare, nu poți lucra în domeniu.