| corinacr a întrebat:

Voi ce ati alege : Comunicare si Relatii Publice la Universitate sau la Snspa? Si stiti cumva unde pot sa gasesc modelele din anii anteriori de la admiterea la Litere?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă aș da anii înapoi, nu aș mai face o zi de școală. Nu m-a ajutat cu absolut nimc!
La mulți ani!
Pa, pa.

| corinacr explică (pentru Legiuitoarea):

Din curiozitare, ce facultate ai facut? si de ce regreti asta?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru corinacr):

Bună.
Am mai multe școli făcute: postliceală, facultate, master, postuniversitară și regret faptul că nu pot merge pe ce am terminat!
De ce? Ar grijă societatea să ne lase mereu la munca de jos, cei "deștepți" se duc pe funcții.
O seară excelentă.
Pa, pa.

| alextotal a răspuns:

Salut. Eu as alege Comunicare si Relatii Publice la Universitate.