| anonim_4396 a întrebat:

VreaU sa plec vara in america, cum credeti care ar fi un job potrivit, daca nu prea bine cunosc engleza.

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

In care America? America de Nord sau America de Sud? Ca in America de Sud nu-i niciun bai "daca nu prea bine cunosti engleza".

| thealchemist a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te gindesti de 2 ori. america nu e cum pare la televizor.
http://news.yahoo.com/s/ap/us_student_visa_abuses
daca nu stii bine engleza pune pe cineva care stie sa-ti traduca si vei vedea ca nu toate experientele sunt placute.

| Bendes a răspuns:

Servitor la cluburi... asta e mai potrivita...