| katalinapoofiQpoof a întrebat:

Buna am 55 kg si vreau sa mai slabesc. Puteti sa ma ajutati? NU VREAU LINCKURI.

5 răspunsuri:
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Cati ani ai si cat ai in inaltime? Conteaza foarte mult.

| katalinapoofiQpoof explică:

Am 12 ani si inaltimea 1m 55 cred

| anytsyrc a răspuns:

Pentru varsta ta nu prea e nevoie sa mai slabesti, e bine 55, oricum daca chiar vrei, iti sugerez fara paine, fara dulciuri, fara prajeli, de la 9 seara doar apa

| katalinapoofiQpoof explică (pentru anytsyrc):

La mine in clasa sunt 3 fete grase.Dar eu le intrec pe toate asa ca vreau sa mai slabesc putin.Merci mult de sfat :*

| anytsyrc a răspuns (pentru katalinapoofiQpoof):

Cu placere, oricum poate stii, fara efort fizic nu se vede nici o scrimbare, macar o ora pe zi sunt cursuri de aerobic pe youtube te uiti la aia si faci si tu ca ei, macar 1 ora :*