| Iulianamunteanu a întrebat:

Buna am o intrebare de o luna ma pisca noaptea ceva cred ca sunt plosnite, am chemat o firma si al spalat tot din casa total imi apar, ñu stiu ce sa mai fac ajutati-ma

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil salteaua patului tau are pleosnite si trebuei aruncata si cumparata una necontaminata.
Ori chemat o firma care stie sa puna substanta si abur fierbinte, ca sa o curete, atat saltaeua cat si cadrul patului, noptiera si covorul. lenjera de pat se fierbe oricum.

| Iulianamunteanu explică (pentru Violleta2022):

Multumesc,a venit o firma si tot nu am scapat de ei

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iulianamunteanu):

Nu ti-au dat garantie? Cheama-i inapoi sa faca ce trebuie de data asta! probabil ca au folosit o substanta diluata f mult, ori apa, de nu a functionat.
Ameninta-i ca-i reclami la protectia consumatorului.

| Iulianamunteanu explică (pentru Violleta2022):

Da i al chemat azi si mi au spus ca e prea devreme trebuie da treaca 15zile.mu ltumesc

| LadyDee89 a răspuns:

Cumpara ceva de la farmacia veterinara sa nu fie toxic pentru voi si da cu solutia aia periodic

| Iulianamunteanu explică (pentru LadyDee89):

Am cumparat, a venit si o firma degeaba tot sunt dar ñu i am vazut, nici ñu stiu exact CE ma pisca, doctorul mi-a spus ca as avea asa ceva un casa

| Catana_Cristi_1996 a răspuns:

Sunt purici, spala si tu animalele de companie sau da cu un sprai de muste de 2 ori pe zi prin pat...