| Bimmer a întrebat:

Am cumparat prin Iunie un BMW e46 320d cu 4000 euro. Am bagat bani in el...o caruta. Cu tot cu taxa de prima inmatriculare, m-a ajuns la 6400. Sunt constient ca nu scot banii investiti in el, dar problema este ca toate cele 4 telescoape sunt varza, mai am cv bucse de schimbat si bani nu mai am. Acuma, problema este ca sunt nas anul asta, am vreo 3 nunti si o sa am si bebe laughing Intrebarea este urmatoarea, ce sa fac cu masina, sa o vand la vreo 3700-3800 euro si sa caut cv benzinara pe la 2000 de euro si sa pastrez restul banilor, sau sa o las pe asta asa, si sa mai repar cand o sa mai am bani dar sper sa nu mai cada altceva. Va multumesc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce legatură are una cu alta? Raspunzi doar sa te aflii in treabă? Daca nu stii, taci culcă te.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Cel mai bine vinde o măcar ie i un ban pe ea, desii nu mai scoti pe ea banii pe care i ai băgat in ea, dar asa ce faci? O sa tot bagi bani in ea la servis, stii cum e, decizia este a ta. Sarcină ușoară sotiei.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Obrazul subtire... vinde-o urgent. Daca nu stai la tara, nu mai ingropa bani intr-o conserva, exista si transport in comun/taxiuri.

| relian a răspuns:

Nu ai bani dar faci nunti ma lasi laughing specific romanului,n-are bani dar petrece,bani de pomeni,nunti nu-i problema se imprumuta daca e nevoie numa sa se dea mare. Dale la jalea de nunti,fa-ti treburile, du-te si te distrezi si fara nunti, faci un gratar acasa bei o bere si ai rezolvat, ce nunta ce povesti.laughing Daca o vinzi sigur banii sau dus, cu siguranta nu-ti ajung pentru nuntile astea, unde pui ca poate or sa mai vina si ceva pomeni si ala esti ai muncit un an moca laughing

| Flore_Kevin_1998 a răspuns:

Ramai cu el, nu merita sa iei alta rabla necunoscuta si sa bagi bani si in aia, o repari pe asta cand ai bani si e mai mult ca bine