| CiocolataBuna a întrebat:

Buna TPUhappy
Cum as putea reconditiona manere de clanta aurii? Arata uzate si as vrea sa le vopsesc da nu am idee daca reusesc cu ceva spray...manerele sunt lucioase. Are cineva ceva hint pentru mine?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Cu un spray galben, dar recomand un spray aurit lucios, se găseşte la Dedeman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate exista prin magazine vopsea din asta: http://www.stardustcolors.ro/vopsea-crom/396-vopsea-efect-auriu.html Mai mult ca sigur daca te duci sa intrebi pe la magazine care au asa ceva, gasesti.

| iamprettybored a răspuns:

Și eu am aceeași problemă, am ușile de vreo șase ani, clanțele și broaștele sunt aurii și mi s-a cam luat culoarea... Gen s-au ruginit. Eu dacă nu găsesc ceva curând, cred că o să le schimb, vorbesc serios rolling on the floor