| BostanDaniel1974 a întrebat:

Cat costa o placa de rigips

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Cum nimic? Ai primit link cu preturile. Sunt mai multe pentru ca nu ai specificat ce fel de placa te intereseaza.

3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

"E greu cu Google?" acum serios ai putut sa pui intrebarea asta, dar nu poti sa cauti de exemplu la Dedeman cat costa o placa de rigips. Uite aici :
https://www.dedeman.ro/brasov/placi-gips-carton/c/383

| BostanDaniel1974 explică (pentru Ironwin):

Ce sa-i faci eu le fac eu le desfac am vrut sa vad cine sare in ajutor mai repede dar nu nimic

| Ironwin a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Cum nimic? Ai primit link cu preturile. Sunt mai multe pentru ca nu ai specificat ce fel de placa te intereseaza.

| cyupaku a răspuns:

Vezi la Dedeman