Întrebare recomandată | ladyinredsaunegru a întrebat:

Cat costa sa tragi curent intr.o casa noua?
cat costa sa ridici o casa de 54 de mp4?

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Racordarea la curent te costa 20 de mil plus niste taxe la primarie de cateva sute de mii 2 300winking

costu casei noi depinde de multe lucruri, nu poti sa dai un pret, daca lasi o poza doua cu proiectu, ti-as putea da un pretwinking

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
In primul rand depinde foarte mult, eu zic ca in jur de 20-25 de miloane.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cca 1900 lei. cat despre casa depinde de multi fctori. nu ai specificat zona, materiale etc. fii mai concreta.

| DeKoniec a răspuns:

Aproximativ 20 milhappy

| sollo2 a răspuns:

Sa tragi curent intr-o casa noua costa cam 16 mil sa te racordezi la stalp