| Mario1994 a întrebat:

Cat costa tencuiala la casa, sa dau culoare la casa?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De la 30 lei in sus /metru patrat de tencuiala, in functie de material, starea si inaltimea zidului, meserias etc.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Cauta pe Google un profesionist, suna mesterul, spune-i despre suprafata etc, si mesterul iti va spune cat te costa...

| elcosmin a răspuns:

Exista www.google.ro este inventat recent, nu toti stiu de el. Dar te invat eu cum sa umbli deci e o bara, apeși cu clickul pe ea si dupa scrii ce iti doresti si tadam! Ai gasit! Offf tehnologia asta. Sau daca nu prea le ai cu tehnologia iti dau alt sfat. Du te la bricostore sau dedeman

| Catrice a răspuns (pentru elcosmin):

Google n-a fost inventat atât de recent rolling on the floor

| Anee1667 a răspuns:

Păi tencuiala exterioară se învârte în jurul a 100 de lei sau mai mult, cea siliconică în general.