| bvkea a întrebat:

Cat poate sa iti ia o persoana pe 22m patrati de gresie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici niste preturi orientative pentru diferite lucrari, montatul de gresie e 25 lei/mp.
http://www.rodev.ro/......eriale.htm

Pe de alta parte, daca ai timp si vrei sa inveti ceva nou, poti incerca chiar tu sa o pui. Nu e chiar atat de greu, plua ca economisesti mana de lucru si nu mai trebuie sa supraveghezi muncitorul/muncitorii. Aici iti descrie cum se monteaza: http://www.hornbach.ro/......iei_1.html

5 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Stiu da nu iti zic

| Mirela77 a răspuns:

Iti recomand sa iti pui singur gresia sau faianta.Nu este greu iar cu mesterii angajati lucreaza doar cum vor ei si in ritmul lor de iti vine sa te dai cu capul de pereti.Bafta!

| jethebest a răspuns:

Pai vreo 200-300-400 lei pe m patrat/

| Silviuloan a răspuns (pentru jethebest):

laughing)))

| jethebest a răspuns (pentru Silviuloan):

Scuze laughing)))))))))))))))vreo 20-30 lei pe metru patratlaughing))