| minel3823978 a întrebat:

Cum se pune polistirenul? in mamaligi sau toata platforma? casa tencuita

Răspuns Câştigător
| adevar a răspuns:

Daca ar fi casa mea, l-as lipi pe toata suprafata.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cu dibluri pentru polistiren si pe mamaligi. Eu asa as face, si asa am facut pentru mine, acasa la mine.

| carpediem a răspuns:

Daca nu e tencuita cu mamaligi si total sau cu mamaligi daca e tencuita.

| Balboa a răspuns:

Mamaligi ba!

| speedY2 a răspuns:

Pai sa cumpara un adeziv pentru polistiren, niste dibluri tot pentru polistiren, plasa de aia alba.Pe urma se indreapta peretele(in cazul in care acesta nu este perfect drept ) SI se da cu adeziv bine intins, pe urma se pune placa se bate usor in ia, ca sa se aseze. Pe urma la intersecti se face o gaura cu bormasina si pe urma se bate diblu. Pe urma dati cu clet sau tencuiti. Si asta este totu. Dati si o vobsea.

| speedY2 a răspuns:

Test