| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, am izolat podul cu spuma poliuretanica, dar nu am aerisire asa ca de doua saptamani las podul deschis si geamurile in casa, dar tot persista acel miros. Ce as putea face sa scap de miros? Mentionez ca am dat o suma mare pentru izolare si nu as avea bani acum sa pun Velux.

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Se rezolva

| AndreiMihaiLNM explică (pentru RxTx):

Cum?

| RxTx a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Vorbim in privat că este secret tehnologic și acest secret nu pot sa îl pun pe internet că să facă și altii

| RxTx a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Vin facem un contract de confidențialitate asupra tehnologiei folosite că nu vei dezvălui soluția tehnică. Și îți rezolv eu problema.
În baza unui contract

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi pierde mirosul mai asteapta acum inca ii proaspata