| samiZiciPompier a întrebat:

Camera mea nu are usa sad... are o arcada la intrare. M-am gandit sa pun o perdea deocamdata. Problema este ca vreau sa o prind fara sa gauresc peretele. Exista ventuze pentru perete (varuit) sau suporturi cu adeziv pentru perete? sau alte sisteme de prindere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca peretele este varuit, ai pus-o. Nici mama ventuzelor nu va sta acolo unde vrei tu. O solutie ar fi aplicarea unei pelicule in locul de fixare a ventuzei, una care "face pace, nu razboi" cu particulele de praf calcaros de pe perete.
Sau, ai putea sa tragi sifonierul in dreptul arcadei, decupand partea din spate. Deschizi usa sifonierului, ai acces dincolo happy
Lasand acum gluma, cred ca ar trebui sa experimentezi, dracu' sa ma ia laughing

2 răspunsuri:
| deliapotop a răspuns:

Eu am luat din reeal. sunt foarte bune! RECOMAND