| Razvan79 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac in legatura cu masina de spalat. Dupa ce usuc rufele afara au un miros urat nici sa le porti nu poti. Folosesc bonux si balsam semana coquette albastru. Ma puteti ajuta cu un raspuns? Voi ce dero si ce balsam folositi?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Foloseste sano pentru curatat masina de spalat,pune clor si da pe cel mai scurt prograaaaaaam,nu mai tine usa masinii inchisa, ci putin deschisa, curata pompa de apa, jos este un buson, il desfaci si cureti ce este acolo.dar foloseste sano pentru curatat masina de spalat, 10 ron, sau pune-i clor la detergent 500 ml., si da-i drumul pe cel mai scurt prograaaaam in mandoua cazurile.bafta!

2 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Eu zic sa chemi pe cineva care se pricepe sa verifice si dupa poti lua si decizii, dar urgent daca situatia e asa naspa