| HellRider a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cat costa sa faci o casa la tara, cu living, bucatarie, 4 dormitoare, 2 bai pe 2 nivele + mansarda, mobilata, geamuri, acoperis, curent electric, tot in afara de pamant (pe care il am deja), hidrofor, boiler, absolut tot, etc FUNDA + VOT

4 răspunsuri:
| MilitaruBianca a răspuns:

Fara pamant costa cam 50000 de euro pentru niste lucruri decente dar pentru lux cam 100000

| emag a răspuns:

Trece de 2 miliarde

| Flam_Flam_1983 a răspuns:

Tinind cont ca pleci de la zero, cu totul te duce cam la 50 000- 60 000 euro

| dyana2109 a răspuns:

Te rog sa suni la nr de tel 0768017396 / 07438373303.Lucreaza particular si la preturi foarte bune, preturi ce le negociaza in functie de lucrare. Mie mi-a renovat o casa in Campulung si am fost extrem de multumita., la sfarsitul lucrari fac si curat, niste oameni de nota zece. www.finisajelux.ro