| MusicFan_6770 a întrebat:

Salutare. Mai devreme am mers pana in beci, am adus o cutie, iar acum casa e plina de mici diavoli (purici). Ce pot sa fac repede in acest moment sa scap repede de purici?

Răspuns Câştigător
| carla2010 a răspuns:

Incearca cu Neostomosan.O fiola o dizolvi in 2 litri de apa, iar cu ajutorul unui pulverizator dai peste tot cu solutia, lasi asa incaperea vreo o ora, dupa care aerisesti bine.

4 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, decat sa day cu spray pentru insecte in toata camera, deoarece puricele, stie toata lumea sare de colo colo si nu il prinzi prea usor...succes

| Zapkitu a răspuns:

Exixta spray-uri speciale pentru asa ceva. BAFTA!

| ReneesmeCullen a răspuns:

Iti recomand sa iti iei un spray antipurici sau praf antipurici. Le gasesti pe amandoua la farmaciile veterinare. Pana ajungi la o farmacie poti folosi spray de muste. Pentru purici din beci trebuie sa-ti gasesti pe cineva specializat. Mult succes!

| Aleexaandraa a răspuns:

Cel mai bine este sa chemi repede un exterminator ceva, sau sa cumperi un spray de purici/gandaci, si sa dai in toata casa, apoi sa iesi afara. Sper ca te-am ajutat happy