| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Ahhhhh...de ieri seara m-a luat urechea...ma doar ingrozitor adica imi e infundata, iar daca apas pe ea ma doare dar foarte putin.straight face De la ce? Credeti ca am otita sau un dop. ceva? Sau macar un medicament de la farmacie sau iau straight face Pls. urgent, funda!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi, mai degraba, otita sau orion. Du-te la medic. Poti ramane surd. Mergi la urgenta. Daca ai Orion poti sa ramai impotent. Trebuie tratament si stat in pat. N-ai voie sa te misti.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru Salontanul):

Serios... I`m girl... iar de miscat, nu prea cred ca e asa grav incat sa nu te misti! big grin

| Salontanul a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Daca esti fata nu sunt probleme asa de mari. Oricum eu te sfatuiesc sa mergi la urgenta. Sunt mai batran ca tine si stiu ce vorbesc. Nu glumi cu sanatatea ta.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru Salontanul):

Aha,multumesc!

| LolaLollita a răspuns:

In cazul cel mai grav e otita. Ar putea de asemenea sa fie un cos, in interiorul urechii (daca e asa, ar trebui sa incepi sa simti cum zvacneste). Ar trebui sa tii caldura la ureche si sa iti cumperi niste picaturi.