| Briosicaツ a întrebat:

Ajutor TPU!
Am apendicită, am fost la medic şi mi-a spus că am crying
Nu suport asta, mă doare în partea dreaptă şi când am încercat să ridic piciorul în sus m-a durut aşa de tare de mi'au dat lacrimile, şi am avut şi stări de greaţă dimineţile...
Faza e că îmi este frică de operaţia de apendicită! O să doară?
Ce ştiţi? FUNDĂ!happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
preferi sa stai cu durerea decat sa te duci sa scapi de calvar? iti va face anestezie si nici nu vei simti..in clasa a 10 a m-am dus singura la spital.
O seara bunahappy

3 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut

In primul rand, operatia nu doare, ca esti anesteziata.
In al doilea rand, nu mai astepta! Du-te si opereaza-te. Pe langa durere, s-ar putea sa ramai cu niste complicatii grave, daca intarzii prea mult.
Iar operatia de apendicita, e cea mai usoara dintre toate. Riscurile sunt aproape 0.

Răspuns utilizator avertizat
| MrAnderson a răspuns (pentru Briosicaツ):

Uite necaz. laughing
Du-te si te opereaza si ca esti tu bine face mai mult.