| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR! Vreau sa slabesc dar nu pot tine o dieta pentru ca mereu mi-e foame. Ce sa fac sa reusesc sa nu mai am asa pofta de mancare.Va rog din suflet sa-mi recomandati ceva ca sunt disperata.Multumesc

2 răspunsuri:
| greenapple a răspuns:

Bea un pahar mareeee de apa inainte sa mananci astfel stomacul va fi ingreunat si vei avea senzatia ca esti plina si nu vrei manca mult.

| shadovv a răspuns:

Jogging - 40 de minute pe zi (la inceput incearca 20 de minute);
Sala;
Dieta... la partea asta ai o grava problema: nu intelegi cum sta treaba. Dieta nu inseamna sa mori de foame, dieta inseamna sa mananci sanatos si fara grasimi. Lasa paine, cartofii prajitii si imbratiseaza cerealele, legumele si fructele proaspete. Apropo mai putin cu dulciurile. Bafta!