| Marii a întrebat:

Am auzit de la o prietena ca poti face pe cineva care te suna pe mobil sa sune pe altcineva. Daca se poate face asta, cum se face mai exact?thinking

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu redirectionarea apelurilor. Trebuie sa intri in setarile de la telefon la calls>call divert si sa modifici acolo.

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da, si noi o faceam de muuulte ori. Te suna ea, raspunzi, si in acelasi timp mai suna pe cineva, si dupa care da redirectare apel. In fine, ceva mai complicat.
Dar pana la urma reusesti happy

| BUBULINA a răspuns:

Se numeste deviere apel
se face din meniul tel tau

| inna a răspuns:

Redictionarea apelurilor se numeste.Cauta in meniul telefonului.

O data o tipa mi-a dat unul dintre nr de telefon spun ca sunt laura vasshee hee. I-am redictionat apelurile, lasand-o pe ea sa vorbeasca cu fanii laughing.Eh.nu s-a gandit ca exista si varianta asta.

| Dan a răspuns:

Faci din setarile telefonului.

| viki a răspuns:

Da, redirectionarea apelurilor.happyse face din setarile telefonului.

| spiritul a răspuns:

Prin telepatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deviere apel...intri la setari...si acolo o gasestiwinking