| Irina009 a întrebat:

Am auzit de la unele fete mai mari ca nu pot avea copii, deoarece si-au inceput viata sexuală de când erau minore. Adică? Cu ce afectează? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Cu nimic, e o aberație

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Socant cat de lipsita de educatie poti fii!
Nu stiu cati ani ai, dar asa ceva nu cred ca este adevarat, ce-mi vad ochilor!
Cu mama ta ai discutat macar din curiozitate? Stii macar cum se fac copii?
Toate fetele care au ciclul menstrual, pot ramane insarcinate in perioada fertila, daca au sex neprotejat, indiferent ca-i minora, sau majora.

| Treaem24 a răspuns:

O tampenie