| Nik159147 a întrebat:

Am avut o bff dar am început sa scad la învățătură și ai mei nu m-au mai lăsat cu bff și am tot încercat sa o ignor da tot nu a mers am incercat și sa îi explic nu știu sa îi zic m-am saturat și eu de ea

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Prietena asta a ta tine la tine din cate vad pe cand tu lasi de dorit de vreme ce ai renuntat cu atata usurinta la prietenia voastra. Stai linistita o sa si dea seama singura si o sa te lase in pace.

| Victor453 a răspuns:

O sa-ti daie totusi pace, cand o sa vada ca te-ai saturat de ea

| Raniaa a răspuns:

Mda, eşti un bff model!