| Lollipoop a întrebat:

De cateva luni ridic si haltere, pe langa sportul pe care-l fac, si am inceput sa cresc la haltere si sa scad la capitolu atletism. Nu stiu cum sa-mi explic, aveti idee? Funda,

2 răspunsuri:
| Anelym a răspuns:

Draga mea daca ridici multe greutati adica practici sporturi care implica ridicare de greutati, automat nu vei mai creste in inaltime, ci vei scade straight face

| Lollipoop explică (pentru Anelym):

Am antrenor, si nu scad in cel mai rau caz raman asa. dar inainte sa ridic fac gimnastica. in fine, nu raspunsul asta il cautam. dar multumesc! happy