| Bibi111111 a întrebat:

Am avut un vis destul de ciudat. Vă rog să îmi spuneți ce înseamnă. O să dau fundă. Deci eram cu prietena mea cea mai bună. Mergeam și am văzut două pisici. Una era neagră și una era albă. Eu o iau pe cea albă și prietena mea o ia pe cea neagră. La un moment dat noi le lăsăm jos pe pisici. Brusc vine o mașină să parcheze. Cea albă a vrut să meargă sub roata mașinii. Eu i-am spus să stea. Pisica albă a spus că vrea să ia. Nu mi-a spus ce vrea să ia. Aceasta a pocnit ca un balon. Sângele a sărit pe piciorul meu și pe mâna prietenei mele. Prietena mea s-a lăsat în genunchi ca și cum ea ar fi fost rănită. Prietena mea de fapt nu era rănită. După ce pisica albă a murit, pisica neagra a mers în iarbă. Soarele s-a ascuns după copaci. Chiar vreau să știu ce 8 înseamnă acest vis. Este foarte important pentru mine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut un vis tare ciudat.

Coboram pe fund o panta abrupta. Zici ca eram o motocicleta. Ma apropiam cu viteza de o autostrada, iar masini veneau din stanga-dreapta. Ajung pe autostrada unde incep sa ma invart in fund, pe asfalt, pana ma opresc in mijlocul drumului. Masinile claxonau la mine, iar din dreapta vad venind un Ford Mustang decapotabil si opreste cu farul chiar la obrazul meu. Apoi merg in genunchi pana la margine de drum. Aici vad un mc donalds unde am mers si am mancat un meniu. Parca si acum simt gustul cartofilor. laughing