| 123456789_9071 a întrebat:

Am de facut un proiect despre despre viata lui Lucian Blaga (pot sa fac planse, puneri in scena orice sa fie cat mai original)cele mai bune idei funda+ vot.

1 răspuns:
| レクス a răspuns:

Ai putea sa lipesti pe o plansa mare, o creangra cat e de mare plansa, sau chiar mai multe.Si de fiecare frunza,crenguta,sa pui un biletel cu ce a facut in anul X, unde s`a nascut, apoi ce a facut.Si eu am facut asa, dar la un alt proiect si profesoarele mi-au zis ca a fost o idee excelenta.
Bafta!