| Florin9Florin9 a întrebat:

Am momente când nu pot fi serios, când e ceva de râs eu mă opresc ultimul de obicei, dar câteodată mă bufnește râsul așa aproape fără motiv sau pur și simplu că îmi amintesc ceva amuzant și uneori chiar aș vrea să nu se întâmple asta, dar se mai întâmplă și uneori mă deranjează, că par prea neserios/mai neserios decât sunt de fapt, aveți idee cum aș putea să-mi controlez acest defect?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Când îți vine să râzi gândește-te la altceva.

| Emma30555 a răspuns:

E bine sa razi și sa fii vesel, dar dacă ți se pare ca exagerezi poți sa te abții sa te controlezi uneori, îți impui asta

| gemeni6226 a răspuns:

Te invidiez, mi-ar placea sa fiu asa.Si nu nu trebuie sa te controlezi fii mereu tu insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel inainte eram serios e bine ca macar am scspat de depresie dupa atatia ani daca depresia revine probabil ma voi arunca de pe un bloc