| camarero a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Peste o luna e nunta surorii mele si vreau sa dau burtica jos, ma poate ajuta cineva cu cateva sugestii, link-uri, diete dar fara sa dau bani pe pastile, ceaiuri etc.

2 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html#tabs-2... succes...si alerga dar nu pe caldura ca e imposibil

| TinaDoll2022 a răspuns:

Poi uite ce ajuta nu e chiar o dieta e un stil de viata sanatos...

Dimineata mananca un fruct, un bol de cereale sau un sandwich
La 10 poti manca un iaurt fara grasimi
La masa de 12 poti manca mancare gatita dar nu prajeli, si mancaruri uleioase fiind vara poti incerca sa mananci salata si altceva pe langa salatadar fara paine si incearca sa renunti macar pentru 2 saptamani la mezeluri, sucuri si produse din comert.La 2 poti sa mananci o leguma, la 4 mananca fructe uscate sau tot fructe sau legume, lactate.Iar la masa de seara incearca sa mananci salata, sau daca vrei spaghete asta ajuta sa dai burtica jos, mancand cat mai des si putin si mult sport incearca sa cauti pe youtube cum se fac abdomenele corect si fa cateva cate poti in fiecare seara timp de 2 saptamani si alearga.