| LiliSiCainefain a întrebat:

Am 11 ani si sunt clasa a 5 a (trec a 6 a),maine, diriginta mea o sa ne spuna notele de la materii si cine va ramane repetent/corigent. Mie imi este extrem de frica sa nu raman repetenta/corigenta deoarece nu am fost asa activa pe google classroom si nu am facut toate temele pe care mi le-a dat sa le fac... Ce as putea sa fac sa nu mai imi fie frica? (Stiu ca e o intrebare mai ciudata.)

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Parca semestrul asta nu se lasau corigenti datorita pandemiei

| RaduWhovian a răspuns:

Din cate stiu, este imposibil sa ramai corigent/repetent anul acesta. Nu te ingrijora, nu se va intampla nimic, orice ar fi, vei trece