| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la Messenger... Pe vechiul meu cont mi sau sters contactele si situ cine a fost( alta poveste(... Dar acum am unul nou si am doar familiie si prieteni apropiati. si tot mi sau sters cateva contacte dcc?

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

Cred ca ai key-logger.Si cel care ti l-a instalat cred ca-ti face asta in continuare(doar o teorie) stergandu-ti tura asta doar cateva pentru a-ti crea impresia ca este ceva de la Yahoo.Parerea mea este sa-ti reinstalezi windows-ul si sa schimbi parola.

| qMihaaaLuvYou a răspuns (pentru Zeref):

Mersi dar nu stiu de ce nu se mai intampla dar tot este bine. oricum mersii muult

2 răspunsuri:
| SclipeiRoxana a răspuns:

Da