| bzzbzz a întrebat:

Am o tema la romana : de alcaturit prop. cu cuvintele: picior, cap, sprancene sa fie folosite cu sens figurat.
ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Esti batuta in cap. laughing doar o propozitie am sa iti spun.
Pleaca ma de aici. Daca tot nu te duce bila, copiaza 3 propozitii in pauza de la un coleg, mare chinuiala, 3 propozitii.

| O'Brien_Iuliana_1993 a răspuns (pentru TeoPT):

Da ma! colegi mei nu imi dau ma istetule

| thegreatgatsby a răspuns:

Pe-un picior de plai pe-o gura de rai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel am de facut de alcaturit prop. cu cuvintele: picior, cap, sprancene sa fie folosite cu sens figurat

| O'Brien_Iuliana_1993 a răspuns:

Da ma puteti