| GabbyGabriella64 a întrebat:

Am ochii hazel si nu imi plac, ce culoare credeti ca ar arata mai bine la un par brunet, verzi sau albastri? As vrea sa imi iau lentile colorate

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Lasă lentilele și bucură-te de ochii tai naturali.
Cu siguranță că un băiat o să fie topit după ochii tai naturali.

| MotanulAlbastru a răspuns:

Nici, nici. Arata nenatural culorile alea la par brunet pentru că sunt foarte rare. Hazel e mai aproape de căprui/verzui, de ce nu înveți să îi machiezi in așa fel încât să iasă în evidență mai frumos?

| GabbyGabriella64 explică (pentru MotanulAlbastru):

Nenatural? Cum? atunci ce combinatii ar fi naturale?
hazelul meu nu-mi place, pare caprui tot timpul doar daca te apropii se vede ca nu s caprui
am incercat sa ma machiez dar tot nu-mi place