| Anamariaiubescha a întrebat:

Am trecut clasa a 8 si vreau sa ma duc pe profilul pedagogie. As vrea sa imi spuneti(cei care sunteti/ati fost pe acest profil) cum este pe acest profil. Si am o intrebare care ma macina de ceva timp, atunci cand voi da probele de aptitudini, ce intrebari imi vor pune comisia? De ex, de ce am optat pentru acest profil sau imi vor pune intrebari din scoala(de ex def, sa rezolv exercitii etc)? Si inca ceva, cu ce medie se intra pe acest profil? Va rog sa raspundeti.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai un răspuns la intrebarea similară

| Anaiubescacumpup a răspuns (pentru sierra1):

Stiu, nu imi arata ca s-a postat si am scris-o de mai multe ori? acum mi-am facut alt cont (daca te intrebi de ce am raspuns eu)