| Constantinescu_Cristina_1972 a întrebat:

Am un baiat de 20 de ani,bolnav de hepatita b, a urmat tratamentul cu viread timp de 1 an si 6 luni. d e 1 an l a intrerupt si nici regim sever nu mai tine. Este in pericol?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna stimată doamnă! Doar un medic vă poate da un răspuns oficial si calificat, dar si acela trebuie să fie un medic specialist, nu oricine, si nu aici pe TPU unde multi sint mistocari, si nepregatiti.

| Constantinescu_Cristina_1972 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc pentru sfat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Constantinescu_Cristina_1972):

Sărut mîna! Cu multă plăcere, sănătate băiatului, si dumneavoastră. Numai bine!