| anonim_4396 a întrebat:

Am un caine bolnav si as vrea sa-l omor sa nu se mai chinuie, dar nu pot sa ii dau cu ceva in cap ca mi-e mila. Daca stiti ceva ce pot cumpara sau orice altceva ce m-ar putea ajuta v-as fi recunoscator.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu un veterinar ai vorbit? Cred ca ar avea mijloace de eutanasiere mai "umane".

| DakotaRoyse a răspuns:

Ai putea să-l otrăveşti thinking Sau să pui pe altcineva să facă asta. Să-l împuşti, dacă ai cu ce thinking
sad

| cocosnucifera a răspuns:

De ce să-l omori? Părinţii tăi te-ar omorî dacă ai fi bolnav? mai bine îl dai la cineva sau la o asociaţie de protecţie a animalelor (ex http://www.facebook.com/freepets )

| ghfgjgjkgj a răspuns:

Ce copii prosti pe lumea asta...

| romeo29 a răspuns:

De obicei cainii cand simt sfarsitul pleaca ei singuri. sau apelezi la un doctor contracost.

| Pauleboy a răspuns:

NU se merita!
ori il lasi sa moara de boala/batranete, ori il duci la un adapost ceva.