| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Andrei moare? din pariu cu viata sez 2 ep 15..adik atunci cu incidentul cu masina..si cu tacsu care il lasa sa moara.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Stefan_1990 a răspuns:

Eu cred ca Andrei nu v-a muri deoarece el si cu Ioana sunt rolurile principale...Asta e parerea mea.

3 răspunsuri:
| Manuela15 a răspuns:

Andrei nu moare ca il salveaza tatal lui Anca si alui Ioana ai dat funda pe deageaba o sa vezi tu cum etongue:9

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Manuela15):

Nu mai raspunsese nimeni trebuia sa dau funda cuivawinking

| stefaniadorianac a răspuns:

Pariu cu viata Sezonul 2 Episodul 15 este disponibil ACUM pe In Advance SA. Asteptam multe like-uri, share-uri si comentarii daca doriti sa mai continuam si sa il vedem la fel si data viitoare. Vizionare placuta.
Echipa,
In Advance SA
http://in-advancesa.com/pariu-cu-viata-sezonul-2-episodul-15/