| AlexandraAlex86 a întrebat:

As mai avea o intrebare la voi toti referitor la ce am scris mai sus.O dată ce nu mai suntem împreună si nu mai vrea sa se împace cu mine pentru ca zice ca l-am traumatizat pe viață cu răul pe care i l-am făcut atunci de ce ma sună de 10 ori pe zi si imi zice tot ce face si cu cine vb la telefon tot tot(la fel ca si cand eram împreună).Eu chiar nu inteleg, oare sa fie ceva trecător si cu timpul sa vrea sa ne impacam? Sa ne mai dăm o șansă?

3 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Vrei sa zici ca ai o intrebare referitor la ce ai sctis mai jos nu mai sus. In legatura cu intrebarea ta cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el de ce te suna mereu daca afirma ca l-ai traumatizat si nu mai vrea sa se impace, vorbeste cu el

| AlexandraAlex86 explică (pentru Emma30555):

Bine,l-am întrebat si ceea ce mi-a răspuns este ca asa trecem mai usor peste.Eu am pus această întrebare lumii pentru ca am nevoie de sfaturi si păreri la situația mea de față.O zi bună!

| Emma30555 a răspuns (pentru AlexandraAlex86):

Probabil te mai place și ii este greu sa rupa legătura brusc, este posibil sa își fi găsit și pe alta și este destul de nehotărât. Nu știe nici el ce vrea